Praha, celá ČR 15.11.2013 – V lednu nejen lyžujeme, ale také vzděláváme. Hned na začátku roku 2014 přicházíme s aktuální nabídkou lednových seminářů a workshopů.

Jako již tradičně pořádáme některé kurzy sami pod hlavičkou Dobrých médií, jiné pořádají a organizují naši partneři a myje zabezpečujeme odborně a lektorsky. Kompletní nabídku kurzů naleznete na stránce Aktuální kurzy a semináře.

Pro ty z vás, kteří neváhají a stejně jako my se už v lednu pouští do práce a vzdělávání jsme připravili:

nahled-dobra-media-seminar-internetovy-marketing-v-podnikaniINTERNETOVÝ MARKETING V PODNIKÁNÍ
Seminář – 10. ledna 2014 – Hotel Prosper, Čeladná. Naučte se efektivně využívat internet ke své propagaci. Ukážeme vám nástroje, které opravdu fungují. Dobré vlastní webovky, využití sociálních sítí, informace o reklamních formátech, apod.

 

nahled-workshop-weby-leden-2014-ostravaVYTVOŘTE SI WEB A TO TAK ŽE HNED
Workshop – 11. ledna 2014 – Viva, Ostrava Hrabůvka. Jedinečná příležitost pro ty, kteří chtějí nebo potřebují nový web. V průběhu jednodenního workshopu si s pomocí zkušeného lektora vytvoříte vlastní funkční internetové stránky.

 

nahled-workshop-weby-leden-2014-pardubiceVYTVOŘTE SI WEB A TO TAK ŽE HNED
Workshop – 18. ledna 2014 – TC Lípa, Pardubice. Jedinečná příležitost pro ty, kteří chtějí nebo potřebují nový web. V průběhu jednodenního workshopu si s pomocí zkušeného lektora vytvoříte vlastní funkční internetové stránky.

 

nahled-dobramedia-workshop-wordpress-leden2013-ostravaWORDPRESS, NÁSTROJ PRO TVORBU A SPRÁVU WEBU
Workshop – 20. ledna 2014 – VIVA Ostrava.
WordPress je zdarma distribuovaný redakční systém, na kterém lze postavit plnohodnotný kvalitní web. Pojďte se naučit jak nato, jak WordPress plně využít.
Další kurzy a semináře jsou ve fázi příprav a budeme vás včas informovat.